Chceš se stát mím SBčkem :o* ?? neváhej a napiš ;-) -->ZDE
je libo sotěž?-->FOTBÁLEK

Rachel Bilson- zivotopis

2. února 2008 v 9:43 | Anetka...=)

NAROZENA: 25.8.1981, Los Angeles / Kalifornia
BYDLIŠTĚ: Hollywood - Los Angeles
BARVA VLASŮ: světlehnědá
BARVA OČÍ: hnědá
VÝŠKA: 163cm
ZÁLIBY: sbírá boty, jogging
NA ČEM UJÍŽDÍ: basketball, móda od Coco Chanel, kolega z OC Adam Brody, do kterého se na place zamilovala a v říjnu v roce 2004 se zasnoubili.
ŽIVOTOPIS
Rachelle Jade Bilson už od malička připomínala všem princeznu. Její starší bratři a rodiče ji hýčkali na její narozeniny a důsledek toho byl, že vyrůstala naprosto pohodlně. Během jejích dětských let se učila, jak si obmotat její starší sourozence a přátele okolo jejího malého prstu, který byl roztomilý, mazaná dívka, které nikdo nemůže pomoci jen láska. Přitom prokázala, že má přirozený talent pro stání před kamerou. Její rodina ji povzbuzovala, aby dodržovala správné držení těla, aby byla jako patřičná herečka. Když jí bylo 7 let, Pan a Paní Bilsonovi pomohli jejich dceři v první roli ve filmu "The Wrong Guys" s komikem Louie Andersenem. Rachel pokračovala v konkursech pro role v průběhu jejich brzkých let na Vysoké Škole Notre Dame. S přímluvou blízkých přátel dostala úlohu v sedmi epizodách minisérie Human Target. Role byla malá, ale s pomocí Bilsonových uskutečnilo hraní něco, co chtěla dělat trvale. Následující stupňování sledovalo tuto novou vášeň a pronajatý agent jí pomohl vkročit do slávy. Rachel bije pobřeží s "THE OC" - Poděkování věrným zkoušejícím a vlivnému agentovi, Bilsonová dosáhla nového vrcholu v roce 2003. Objevila se v epizodě Buffy přemožitelka upírů a 8 Simple Rules. Díky tomuto projevu byla Rachel pozvána aby se účastnila konkursu pro FOX's, potenciální nový hit The O.C.. Show byla zaměřována na tentýž konkurs jako dříve úspěšné přehlídky Beverly Hills 90210 a Melrose Place. Tohle bylo perfektní v řadě s Rachelinými schopnostmi, jejíž mladistvá, zářivá osobnost a sexy vzhled, ohromil producenty The O.C.. Byla obsazená do role Summer Roberts, nejlepší kamarádky Marissy Cooperové (Mischa Barton). Od posledních fantastických premiér v létě 2003, se mluvilo o Rachel Bilson jako o nové hvězdě a je uváděná v těchto časopisech jako například Zink, Stuff, CosmoGirl a YM. Díky seriálu The O.C., by Rachel měla mít přibližně po mnoho let popularitu, myslíme že její talent a krása může ukazovat její velké i malé tváře.
RACHEL V SERIÁLU:
Summer: divoška.....je hvězdou střední školy a nejlepší kámoškou Marissy. Summer touží po oslnivé kariéře a chce být ještě bohatší, než je teď její rodina. Proto 16letá dívka spřádá složité intriky a využívá všechny kolem sebe - mezi nimi také Setha, který je do ní po uši zamilovaný - k vlastnímu prospěchu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je za dnes za den?...

Pondělí 17.1% (75)
Úterý 12.1% (53)
Středa 15.3% (67)
Čtvrtek 14.4% (63)
Pátek 11.8% (52)
Sobota 13.7% (60)
Neděle 15.7% (69)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama